O nas

Jesteśmy doświadczoną grupą ekspertów kredytowych specjalizujących się w kredytach hipotecznych. Znamy specyfikę banków i wiemy, jak się w niej poruszać. Pomagamy w organizacji dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosków kredytowych i służymy pomocą na każdym etapie współpracy. Nasza wiedza, doświadczenie i relacje biznesowe sprawiają, że potrafimy uzyskać lepsze od standardowych warunki dla naszych Klientów. Sprawdź referencje od naszych klientów!

Lorem ipsum dolor sit amet enim.

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis.

01

Doświadczenie

Działamy w branży finansowej od 13 lat. Mamy zrealizowanych kilka tysięcy transakcji, które zaowocowały zadowoleniem Klientów. W związku jednak z tym, że jest to dynamicznie rozwijający się sektor, nie zatrzymujemy się, lecz wciąż rozszerzamy nasze kompetencje.

02

Skrupulatność

Dobrze przygotowana transakcja oznacza znikomą ilość problemów, a tym samym szybką finalizację. Szanujemy czas Klientów, dlatego wszelkie zadania realizujemy z sensem i logiką, poszukując najszybszych ścieżek, umożliwiających dotarcie do obranego celu.

03

Ponadprzeciętne wyniki

Prawdopodobnie stanowimy jeden z najmocniejszych teamów hipotecznych w Polsce. Osiągamy bardzo wysokie wolumeny w uruchamianiu kredytów, co w praktyce oznacza satysfakcję Klientów.

04

Transparentność

Nasi Klienci zawsze wiedzą co robimy i w jakim celu. Przygotowujemy cotygodniowe raporty o postępach w procesowaniu wniosków kredytowych i odpowiadamy na wszelkie pytania, pojawiające się na każdym etapie współpracy.

05

Uczciwość

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro Klienta. Na podstawie naszej wiedzy i doświadczeń poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań i przedstawiamy konkrety. Zależy nam, by Klienci czuli się dobrze zaopiekowani, a zarazem mieli pewność, że działamy w ich interesie.

06

Rekomendacje

Zdecydowana większość Klientów poleca nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. Nierzadko zdarza się też, że Klienci wracają do nas po kilku latach celem zakupu nowej nieruchomości lub po to, by refinansować swoje zobowiązania.

Poznaj Nasz zespół!

Poznaj Nasz zespół!

Napisz do nas